مرکز آموزش های فرهنگی هنری دارالفنون

Smaller Default Larger

بازیگری

 

 

 

"بازیگری مقابل دوربین"

 

این رشته با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و ارائه آموزش های کاربردی مورد نیاز در عرصه فیلمسازی جهت همکاری با مراکزی چون سینمای حرفه ای، صدا و سیما ، شرکت های فیلم سازی و تبلیغاتی طراحی شده و شامل یک ترم پایه و 4 ترم آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته است که عناوین اصلی دروس عبارتند از:حرکت بدن . فن بیان. بازیگری مقابل دوربین .

تحلیل شخصیت ، شناخت شخصیت از نظر روانی ، فیزیکی و اجتماعی ، شناخت میمیک در شخصیت ، بیان ، تنفس ، شناخت نقش و کاراکتر   ، آشنایی با پانتومیم ، تمرین روی تمرکز و حواس پنج گانه ، مکالمه ، دیالوگ گویی ، شناخت عوامل نمایش ، و انواع تیپ و ژانرهای سینمایی و تلفظ صحیح کلمات بصورت تئوری و عملی از سر فصل های آموزشی این رشته می باشد.

پس از پایان هر دوره آزمون رسمی با حضور ناظرین محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد و افرادی اجازه شرکت در دوره های مقدماتی ، میانی ، تکملی و پیشرفته را دارند که حد نصاب قبولی در آزمو نها را کسب نموده باشند.

اساتید هردوره براساس محتوای دروس وترم آموزشی تغییر میکند .

 

طول دوره

سطح دوره

شهریه

ترم پایه

پیش نیاز

670 هزار تومان

ترم اول

مقدماتی

670 هزار تومان

ترم دوم

میانی

705 هزار تومان

ترم سوم

تکمیلی

735 هزار تومان

ترم چهارم

پیشرفته

765 هزار تومان

 

اساتید دوره : جناب استاد جلیل فرجاد

 

شهریه دوره بر اساس مصوبه سال 1395 بوده و در صورت ابلاغ افزایش شهریه در هر سال توسط وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی مابه التفاوت از شما داوطلب گرامی دریافت خواهد شد

 تغییر و بروز رسانی اطلاعات درهردوره در حین آموزش به صلاح دید مربی و شورای آموزشی مرکز امکان پذیر است .

 

 

 

 

جوملا فارسی