مرکز آموزش های فرهنگی هنری دارالفنون

Smaller Default Larger

کانون فارغ التحصیلان دارالفنون 

مرکز آموزش های فرهنگی و هنری دارالفنون

فارغ التحصیلان خود را 

از یاد نخواهد برد....
 

 

هنرجویان مرکز آموزش های فرهنگی و هنری دارالفنون، پس از فارغ التحصیلی به عنوان اعضای کانون فارغ التحصیلان آموزشگاه دارالفنون محسوب گردیده و جهت دریافت مجوز تولید فیلم کوتاه و معرفی به مراکز مرتبط و همچنین شرکت در جشنواره های داخلی و خارجی مورد مساعدت و جهت تولید آثار فاخر حسب تشخیص کتیبه ارزیابی آثار هنر جویی مورد حمایت مادی و معنوی قرار می گیرند.

هنرجویانی که بالاترین حد امتیاز را در دوره کسب نمایند برای شرکت در سایر دوره ها علاوه بر تمامی تحقیقات مقرر 10% تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

ضمنا هنرجویان عکاسی می توانند در طول دوره و پس از فارغ التحصیلی در جلسات نقد عکس که به صورت هفتگی، هرشنبه ساعت 5-7 تشکیل می گردد شرکت کنند و عکس های خود و دیگران را مورد بررسی و نقد قرار دهد.

به علاوه کلیه هنرجویان و فارغ التحصیلان دارالفنون می توانند با مراجعه به مرکز آموزش های فرهنگی و هنری دارالفنون، سالانه تقویم های مخصوص دارالفنون را دریافت کند.

کلیه هنرجویان و فارغ التحصیلان دارالفنون که موفق به کسب لوح، تندیس و جوایز مختلف در مسابقات و جشنواره های ملی و بین المللی شوند، در جشن سالانه این مرکز مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

دارالفنون مشتاقانه منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است.

 

 

جوملا فارسی