مرکز آموزش های فرهنگی هنری دارالفنون

Smaller Default Larger

مقررات آموزشی و انضباطی

  با ثبت نام آنلاین در کلاسهای آموزشی دارالفنون ازطریق وب سایت از تخفیف 15 % برخوردار شوید  

هنرجوي گرامي لطفاً قبل از ثبت نام مقررات آموزشي و انضباطي را با دقت كامل مطالعه فرماييد:
1 . ثبت نام یا واریز فیش ثبت نام در دوره های آموزشی این مرکز به منزله پذیرش مقررات آموزشی و انضباطی آموزشگاه است وهنرجو ضمن پذیرش زمان انتظارتاتشکیل دوره  حداکثر 1فصل (سه ماه) از زمان ثبت نام ،متعهد می گرددتادر صورت انصراف برابر مقررات  آموزشی و انضباطی 20% ازمبلغ کل شهریه راپرداخت نمایدوچنانچه زمان انتظار برای شروع دوره بیش از یک فصل (3ماه)اززمان ثبت نام باشدهنرجوبه ادامه انتظار ویا انصراف مخیر خواهد بودودرصورت درخواست (انصراف بدون کسر مبلغ )محاسبه و کل مبلغ شهریه واریزی عودت می گردد .
همچنین پذیرش انصراف هنرجو منوط به ارائه درخواست کتبی وتکمیل فرم انصراف در آموزشگاه بوده و حداکثر 10 روز پس از تاریخ مذکور چک در وجه هنرجو صادر خواهد شد. 

2.هنرجويان موظف اند نام مربي و شرح درس انتخابي رشته خود را مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام نمايند ،پس از ثبت نام هيچ گونه شكايتي در اين خصوص مسموع نمي باشد:

 

  • در صورت انصراف قبل از شروع دوره 20% از كل شهريه كسر، پس از شروع دوره 30% ، پس از جلسه دوم 40 درصد ، پس از جلسه سوم 50 درصد و پس از گذشت 4 جلسه 80 درصد از  كل شهريه كسر و در بيش از 4 جلسه مبلغي عودت نخواهد گرديد.
  • در صورتي كه شهريه به صورت اقساط دريافت گردد مبلغ اقساط پرداختي معيار نبوده و شهريه از كل محاسبه مي گردد.
  • در  دوره هایی که به صورت مکمل و تخصصی در آموزشگاه برگزار می گردند( جلوه های ویژه ی رایانه ای،نورپردازی پرتره ومدلینگ،طراحی آلبوم دیجیتال و... همچنین کلاس هایی که به صورت خصوصی ثبت نام شوند) امکان انصراف وجود ندارد و هنرجو موظف است در صورت انصراف، کل شهریه دوره آموزشی را بپردازد و صرف شرکت نکردن در کلاس نافع تعهدات مالی هنرجو نمی باشد. 
  • کلیه تخفیف هایی که بابت پرداخت نقدی، تخفیف تجمیعی ، تخفیفات سازمانی، تخفیفات مناسبتی و یا سایر تخفیفات  بر روی شهریه اعمال می گردد، در صورت انصراف، ملغی می گردد.

 

3 .  هنرجویان برای تکمیل ظرفیت ثبت نام و شروع دوره در مدت انتظار به سر خواهند برد تا از طرف آموزشگاه با ایشان تماس گرفته شود .

4 . هنرجويان موظفند هر نوع نارضايتي خود را در مورد سيستم آموزشي، نحوه تدريس، امكانات و يا ساير موارد ابتدا به صورت شفاهي به مربي خود و سپس به معاونت آموزشي اعلام نمايد و در صورت لزوم موضوع را به صورت مكتوب به مدير آموزشگاه اعلام نموده و مدير آموزشگاه موظف است ضمن بررسي موضوع نسبت به حل آن اقدام نمايد.

5 . آموزشگاه هيچ گونه تعهدي نسبت به بكارگيري يا معرفي كارآموزان به مراكز كار ندارد.

6 . هنرجويان مي بايست تمامي شهريه دوره آموزشي را طي مهلت مقرر تسويه نموده و آموزشگاه مجاز خواهد بود از ورود بدهكاران به كلاس ممانعت بعمل آورده و هيچ گونه مسئوليتي نسبت به برگزاري آزمون و اعطاي گواهينامه به بدهكاران ندارد.

7 . هنرجوياني كه بيش از سه جلسه غيبت داشته باشند از امتحان پايان ترم محروم مي گردند و در صورت علاقمندي به ادامه تحصيل موظف به تكرار ترم تحصيلي و پرداخت شهريه مجدد مي باشند .

8 . هنرجويان موظف به نگهداري و دقت در استفاده از ابزار و وسايل آموزشي آموزشگاه بوده  و در صورت بروز حادثه و هر نوع خسارت متعهد به جبران خسارت مي باشند.

9 . هنرجويان فقط در روزها و ساعاتي كه كلاس دارند مجاز به حضور در آموزشگاه مي باشند و جهت حضور همراه داشتن كارت هنرجويي صادره الزاميست .

10 . آوردن همراه در محيط آموزشي و كلاسها ممنوع است.

11 . آموزشگاه هيچ گونه تعهدي نسبت به برگزاري آزمون مجدد براي غائبين ندارد و در صورتي كه شخصي در امتحانات پايان دوره غيبت نمايد موظف به تجديد مهارت و پرداخت شهريه خواهد بود .

در صورت وقوع مسائل غير اخلاقي و يا اخلال در محيط آموزشي توسط هنرجويان راي كميته آموزشي آموزشگاه نافذ بوده و مي تواند حسب مورد شامل موارد ذيل باشد :

1- اخراج از كلاس و درج در پرونده آموزشي هنرجو

2- اخراج از محيط آموزشي از 1 تا 3 جلسه

3- تجديد مهارت با پرداخت شهريه مجدد

4- محروميت از ادامه تحصيل بدون عودت شهريه

5- معرفي به مراجع قضايي و انتظامي

ثبت نام آنلاین به صورت زیر می باشد :

پس از مطالعه قوانین آموزشگاه برروی لینک زیر کلیک کرده و پس از مطالعه دوره های مورد نظرمبلغ آنرا از طریق درگاه الکترونیکی بانک ملت پرداخت کرده و سپس فرم دوره مورد نظر را پر کرده و ارسال فرمایید

.....(این صفحه درحال تکمیل می باشد) 

 

 

 

 

 

 

جوملا فارسی